Jdi na obsah Jdi na menu
 


Astrologický pohár-finale

12. 3. 2012

Finálové skupiny:

Finálové skupiny se hrají na dvě vítězné hry. Vítěz si připíše body podle úrovně jeho skupiny, poražený odchází z bitvy bez bodu. Každá získaná dílčí hra ve skóre ale může posloužit jako pomocné kritérium při bodové shodě. 

Termín pro odehrání finálových skupin je neděle 8.dubna!!!

Platí pro náhradníky t.j. Kokosus a katavodskubanka a po tuto dobu je možné opravit i zápisy DNS. V případě již kontumovaných zápasů pouze po souhlasu obou, t.j. i hráče, pro kterého byl zápas pro větší aktivitu kontumován. Tento již povinen o získané body soutěžit!!!

V kategoriích top 2 a top 3 budou počítány nejlepší bodové zisky dvou hráčů, nikoli jednotlivce!!!

A skupina (4 body za vítězství):

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 skóre body umístění
Aries 2:1 0:2 2:1 2:1 1:2 1:2 2:0 2:1 2:0 2:0 2:0 18:10 32  
diablo2000 1:2 DNS 2:0 2:0 0:2 1:2 2:0 0:2 2:0 2:0 0:2 12:10 20  
brablak 2:0 DNS 2:0 2:0 0:2 2:1 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 16:5 32  
pellezzi 1:2 0:2 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 0:2 2:0 2:1 2:0 13:11 24  
Frankie 1:2 0:2 0:2 2:0 2:1 2:0 2:0 0:2 2:0 0:2 0:2 11:13 20  
mladekbaba 2:1 2:0 2:0 0:2 1:2 0:2 2:0 1:2 2:0 DNS 1:2 13:11 20  
Gregory 2:1 2:1 1:2 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 0:2 0:2 13:12 24  
marksim 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 0:2 0:2 2:18 4  
julesverne11 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 0:2 2:0 2:0 0:2 2:0 17:5 32  
Martina2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:22 0  
carrie6 0:2 0:2 0:2 1:2 2:0 DNS 2:0 2:0 2:0 2:0 1:2 12:10 20  
simca93 0:2 2:0 0:2 0:2 2:0 2:1 2:0 2:0 0:2 2:0 2:1 14:10 28  

B skupina (3 body za vítězství):

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 skóre body umístění
forsitia 2:0 2:1 2:0 0:2 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 0:2 2:0 16:7 24  
2.Býk                       - -  
aminazuzka 1:2 2:0 1:2 1:2 2:0 0:2 2:0 2:1 2:0 0:2 1:2 14:13 15  
logik7 0:2 2:0 2:1 0:2 DNS 1:2 2:0 2:0 2:0 2:1 1:2 14:10 18  
irono 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 20:3 30  
frisco_crystal 0:2 2:0 0:2 DNS 0:2 0:2 2:0 1:2 2:0 0:2 DNS 7:12 9  
katavodskubanka 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 0:2 2:0 20:3 30  
2.Štír                       - -  
zbyndulka78 0:2 2:0 1:2 0:2 0:2 2:1 0:2 2:0 2:0 0:2 1:2 10:15 12  
2.Kozoroh                       - -  
kokosus 2:0 2:0 2:0 1:2 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 19:5 27  
McMac 0:2 2:0 2:1 2:1 0:2 DNS 0:2 2:0 2:1 2:0 1:2 13:11 18  

C skupina (2 body za vítězství):

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 skóre body umístění
BeranA 2:0 2:0 1:2 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 19:4 18  
3.Býk                       - -  
caballito 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 20:3 20  
kuryr4xxxx 2:1 2:0 0:2 1:2 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 19:7 18  
Lvice26 2:0 2:0 0:2 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 20:3 20  
boh091628 0:2 2:0 0:2 1:2 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 1:2 12:12 10  
carollinna 0:2 2:0 1:2 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 DNS 13:8 12  
3.Štír                       - -  
AvrilLavigne 0:2 2:0 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 0:2 8:14 8  
3.Kozoroh                       - -  
3.Vodnář                       - -  
ammellie 0:2 2:0 0:2 1:2 0:2 2:1 DNS 2:0 2:0 2:0 2:0 13:9 12  

D skupina (1 bod za vítězství):

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 skóre body umístění
JOPI 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 19:5 9  
4.Býk                       - -  
BlaBlaBla 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 22:0 11  
4.Rak                       - -  
4.Lev                       - -  
4.Panna                       - -  
Janno69 2:1 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 1:2 19:5 9  
4.Štír                       - -  
4.Střelec                       - -  
4.Kozoroh                       - -  
4.Vodnář                       - -  
petronila 1:2 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 19:5 9  

Konečné výsledky:

V tabulce jsou body nasbírané v jednotlivých finálových skupinách. Skóre je pomocný ukazatel pro případ, že by došlo ke shodě bodů. Kategorie "Top 2" a "Top 3" jsou vyhodnocením nejlepší dvojice a trojice, tedy jakýmsi dílčím oceněním kvality u nekompletních týmů. I takové se ovšem mohou umístit před početnějšími skupinami v královské kategorii, a pokud se jim povede nadmíru dobře, třeba i zaútočit na stupně vítězů celém turnaji (t.j.finální umístění)

celkem A body (skóre) B body (skóre) C body (skóre) D body (skóre) Skóre Top 2 um.  Top  3  um. Body Finální umístění
 32  (18:10) 24 (16:7) 18 (19:4) 9 (19:5) 72:26 56 1. 74 1. 83 1.
 20 (12:10)       12:10

 20 

10.    20    10. 20 10. 
 32  (16:5) 15 (14:13)   20   (20:3) 11 (22:0) 72:21 47 3. 67 2. 78 2.
  24  (13:11)   18  (14:10) 18  (19:7)   46:28 42 6. 60 4. 60 6.
  20  (11:13) 30 (20:3) 20  (20:3)   51:17 38(50) 7. 58(70) 5. 70 4.
  20  (13:11)   9   (7:12)   10   (12:12)   32:35 29 9. 39 9. 39 9.
24 (13:12)  30  (20:3)  12  (13:8) 9 (19:5) 69:28 54 2. 66 3. 75 3.
 4  (2:20)       2:20 4 11. 4 11. 4 11.
 32 (17:7)   12   (10:15)   8   (8:14)   35:36 44 5. 52 7. 52 7.
 0  (0:22)       0:22      0      12. 0 12. 0 12.
  20   (12:10) 27 (19:5)     31:15 31(47) 8. 31(47) 8. 47 8.
  28  (14:10)   18   (13:11)   12   (13:9) 9 (19:5) 59:35 46 4. 58 6. 67 5.