Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fórum a novinky

Novinky

29.6. 2012 19:36 - na základě naší ankety proběhly změny v několika nově otevřených turnajích. Jedná se o 4 turnaje kategorie challanger (Ivančice, Hannover, Reykjavík a Praha) a 2 turnaje kategorie advance (Monako, Kapské město). V kategorii advance byla pro nedostatek hráčů s dostatkem bodů, uvolněna 4 místa pro DK (divoké karty). Turnaje v Monaku a Kapském městě se záměrně liší formátem. V budoucnu je možné zachovat oba, nebo ten, který bude hráčům více vyhovovat. Turnaje zároveň byly vyňaty ze záložek, aby byly více na očích!!!

20.6. 2012, 19:38 - S politováním oznamujeme, že nás opustila dlouholetá soupeřka, spoluhráčka, ale hlavně kamarádka Aluska. Účastnice tří mistrovství se loni ze zdravotních důvodů omluvila ze svého čtvrtého turnaje, s vidinou účasti na tom pátém. Svůj boj s nemocí ovšem dne 21.9.2011 prohrála. Páté mistrovství bude tedy odehráno bez ní, ale na její počest!!!

8.2.2012, 22:38 - Přinášíme vám další z turnajů, tentokrát na téma astrologie. Najdete ho v menu na levé straně pod přihláškami!!!

6.12.2012, 1:19 - Za účelem zlepšení přehlednosti došlo k úpravě menu. Ligy i baráže najdete nyní nově pod jednou rubrikou "Ligy", turnaje potom podle kategorií v rubrikách "Challenger", "Advance", "GradSlam" a "Master"

Fórum

Zde je místo pro vaše dotazy, návrhy, přípomínky a dotazy: Fórum

Ankety

3.anketa:

 

 

Miniaplikace

2.anketa:

 

BlueBoard.cz

 

1.anketa:

 

BlueBoard.cz