Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novoroční turnaj 2013

 

Novoroční turnaj 2013

Termín pro odehrání play-off a zápasů o umístění je úterý 12.2. !!!

Výsledky:                                                       Přihlášky:

 

 

Základní skupiny:

Skupiny se hrají na dvě vítězná utkání tříbodovým systémem. Možné výsledky jsou tedy:

2:0=3 body

2:1=2 body

1:2=1 bod

0:2=0 bodů

V případě rovnosti bodů, rozhoduje vzájemný zápas a skóre. Při shodě mezi více hráči, mezi kterými jsou vzájemné zápasy a skóre vyrovnané rozhoduje minitabulka (tabulka sestavená pouze z výsledků mezi hráči ve shodě)  V případě absolutní shody rozhodne dodatečný rozřazovací duel.

Play-off:

Vyřazovací část se hraje na tři vítězná utkání.

 

Skupina A:

 

1

2

3

4

5

6

7

8

skóre

body

umístění

julesverne11

®

1:2 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0 DNS 10:4 14 3.

Aries

2:1

®

2:0 2:1 2:1 2:0 2:1 2:0 14:4 17 1.

marksim

2:1 0:2

®

2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 12:6 16

2.

katkafk

0:2 1:2 0:2

®

0:2 2:0 2:0 2:0 7:6 10 5.

BeranA

0:2 1:2 0:2 2:0

®

2:1 1:2 2:0 8:9 10 4.

hammer.kladivo

0:2 0:2 0:2 0:2 1:2

®

0:2 2:1 3:13 3

7.

kuryr4xxxx

0:2 1:2 1:2 0:2 2:1 2:0

®

1:2 7:9 8 6.

baja

DNS 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 2:1

®

3:11 3

8.

 Skupina B:

 

1

2

3

4

5

6

7

8

skóre

body

umístění

Frankie

®

2:1 1:2 1:2 2:1 2:0 2:0 2:0 12:5 15 3.
brablak 1:2

®

2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 13:3 18 1.
kokosus 2:1 1:2

®

2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 13:3 18 2.
slunicko65 2:1 0:2 0:2

®

2:0 2:1 2:0 2:0 10:6 13 4.
jerzy8 1:2 0:2 0:2 0:2

®

2:0 2:0 2:0 7:8 10 5.
boh091628 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2

®

2:1 2:1 5:12 5 6.
JOPI 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2

®

2:0 3:12 4 7.
AvrilLavigne 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2

®

1:14 1 8.

Skupina C:

 

1

2

3

4

5

6

7

8

skóre

body

umístění

mladekbaba

®

0:2 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0 12:3 17 2.
vYdlacek 2:0

®

2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 14:0
21 1.
V.Flek 0:2 0:2

®

2:1 0:2 2:0 2:1 2:0 8:8 10 4.
vb01 0:2 0:2 1:2

®

2:1 2:1 2:0 0:2 7:10 8 5.
KamilaOstadalova 0:2 0:2 2:0 1:2

®

2:0 2:0 2:1 9:7 12 3.
LUDKAT 1:2 0:2 0:2 1:2 0:2

®

0:2 2:0 4:10 5 7.
mumuwolf 0:2 0:2 1:2 0:2 0:2 2:0

®

2:0 5:10 7 6.
aanazuz 0:2 0:2 0:2 2:0 1:2 0:2 0:2

®

3:12 4 8.

 Skupina D:

 

1

2

3

4

5

6

7

8

skóre

body

umístění

simca93

®

2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 14:1 20 1.
Gregory 1:2

®

2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 13:2 19 2.
aminazuzka 0:2 0:2

®

2:0 2:0 2:1 2:0 2:0 10:5 14 3.
forsitia 0:2 0:2 0:2

®

2:1 2:0 2:0 2:0 8:7 11 4.
keciloms 0:2 0:2 0:2 1:2

®

2:1 2:0 2:0 7:9 9 5.
hedvika666 0:2 0:2 1:2 0:2 1:2

®

2:0 1:2 5:12 6 6.
ammellie 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2

®

2:0 2:12 3 7.
lalinka13 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:1 0:2

®

2:13 2 8.

 Osmifinálové skupiny:

Skupina E: 

 

1

2

3

4

skóre

body

umístění

Aries

®

2:0 2:0 2:0 6:0 9 1.
kokosus 0:2

®

2:0 2:0 4:2 6 2.
KamilaOstadalova 0:2 0:2

®

2:1 2:5 2 3.
forsitia 0:2 0:2 1:2

®

1:6 1 4.

Skupina F:

 

1

2

3

4

skóre

body

umístění

brablak

®

1:2 2:0 2:0 5:2 7 1.
mladekbaba 2:1

®

1:2

2:0 5:3 6 2.
aminazuzka 0:2 2:1

®

2:1 4:4 4 3.
BeranA 0:2 0:2 1:2

®

1:6 1 4.

Skupina G:

 

1

2

3

4

skóre

body

umístění

vYdlacek

®

1:2 0:2 2:0 3:4
4 3.
Gregory 2:1

®

0:2 2:0 4:3 5 2.
julesverne11 2:0 2:0

®

2:0 6:0 9 1.
slunicko65 0:2 0:2 0:2

®

0:6 0 4.

Skupina H:

 

1

2

3

4

skóre

body

umístění

simca93

®

2:0 1:2 2:0 5:2 7 1.
marksim 0:2

®

0:2 2:1 2:5
2 4.
Frankie 2:1 2:0

®

1:2 5:3 6 2.
V.Flek 0:2 1:2 2:1

®

3:5 3 3.

 čtvrtfinále:

                    I: Aries vs. Frankie                  2:3

                J: brablak vs. Gregory                 0:3

     K: julesverne11 vs mladekbaba         3:2

              L: simca93 vs. kokosus              3:1

semifinále:

                    M: Frankie vs. Gregory           0:3k

         N: Julesverne11 vs. simca93          3:0k

o třetí místo:

              Frankie (TDQ) vs. simca93 (TDQ)    

finále:

                   Gregory vs. julesverne11 (TDQ)   3:0K

 

TDQ - technická diskvalifikace

(pro odstoupení hráčů nebylo možné turnaj důstojně odehrát. Odstoupivší hráči tedy obsadí v turnaji poslední příčky a o druhém a třetím místě se rozhodne mezi soupeři v zápasu o 5. místo. Technicky tedy o druhé)